Яхт-клуб "СТУГНА",
м.Українка.
Традиційна регата - відкрита першість яхт-клуба "Стугна" - була цього року
проведена 20 - 21 липня.
На участь в гонці було заявлено 27 екіпажів яхт.
Дистанції:
- Чвертьтонники та вище (групи 1-2): Українка - Ходорів - Українка;
- Чвертьтонники-круїзери та мінітонники (групи 3-4): Українка - Щучинка - Українка;
- Мікротонники та багатокорпусники (групи 5-6): Українка - Ржищів - Українка.
Ізюминка регати: досить довга дистанція уздовж мальовничих берегів середини Канівського
водосховища, нічний або ранковий фініш.
Стартувала гонка о 12-00. Попутний вітер, 2-3 бали. Вітер нормально працював увесь
день, а опівночі Дніпро заштилів. І вітер так і не не з'явився аж до середини наступного
дня.
Саме ця обставина виявилась фатальною для багатьох яхт - у визначений контрольний час
фінішу не вклалось близько третини екіпажів.
Офіційні результати регати (н/ф - яхта, що не фінішувала):
- 1-ша група:
- 1-е місце яхта "Купава" к-н Богданов М.Г., м.Київ.
- н/ф яхта "Наутіка" к-н Калошин О.Ф., м.Київ.
- н/ф яхта "Відродження" к-н Манько О.А., м.Українка.
- н/ф яхта "Сольвейг" к-н Сасін В.М., м.Київ.
- н/ф яхта "Астра" к-н Бредіхін Д.В., м.Київ.
- 2-га група:
- 1-е місце яхта "Океан" к-н Димко О.Т., м.Київ.
- 2-е місце яхта "Оса" к-н Петренко С.С., м.Київ.
- 3-е місце яхта "Берендей" к-н Кузьменко Т.М., м.Київ.
- н/ф яхта "Фокус" к-н Хожай В.С., м.Київ.
- н/ф яхта "Борей" к-н Селезньов М.В., м.Київ.
- н/ф яхта "Ольга" к-н Юрженко Ю.А., м.Київ.
- 3-тя група:
- 1-е місце яхта "Массандра" к-н Юриков С.В., м.Київ.
- 2-е місце яхта "Галич" к-н Харамбура М.М., м.Українка.
- н/ф яхта "Іріс" к-н Алєксєєв В.О., м.Українка.
- н/ф яхта "Венеція" к-н Гудзь А., м.Українка.
- 4-та група:
- 1-е місце яхта "Європа" к-н Яременко О.М., м.Українка.
- 2-е місце яхта "Біла Гава" к-н Самар В.І., м.Київ.
- 3-е місце яхта "Спейс" к-н Чернишов Г.М., м.Українка.
- н/ф яхта "Торнадо" к-н Недужий В.В., м.Київ.
- 5-та група:
- 1-е місце яхта "Січ" к-н Князюк Т.Г., м.Українка.
- 2-е місце яхта "Чайка" к-н Коломієць А.В., м.Українка.
- н/ф яхта "Матадор" к-н Ключинков В.С., м.Українка.
- н/ф яхта "Вега" к-н Самусь В.М., м.Українка.
- 6-та група:
- 1-е місце яхта "Леді Ді" к-н Чернишов Ю.М., м.Українка.
- 2-е місце яхта "Фінн" к-н Спичевський А.Л., м.Українка.
- н/ф яхта "Чирок" к-н Дашкієв Г.М., м.Українка.
- н/ф яхта "Відеотон" к-н Чегель В.Н., м.Українка.
Призери в кожній групі нагороджені призами та дипломами.
Рішенням суддівської коллегії призами також нагороджені екіпажі у номінаціях:
- найвища середня швидкість на дистанції (перераховувалась згідно довжини дистанції)
- яхта "Леді Ді".
- найстарший капітан регати - Самусь В.М., яхта "Вега".
- наймолодший капітан регати - Спічевський А.Л., яхта "Фінн".
Усі екіпажі отримали пам'ятні дипломи "За участь".
Фоторепортаж про гонку з борту яхти "Відродження".
Автор фотографій - Любов Котляр.
Увага, учасники гонки!
Усі ці, та багато інших фотографій з київських гонок можна замовити "живцем"
у Люби Котляр.
Пишіть автору знімків!
|