Щиро вітаємо Вас на персональному пірсі яхти "Вiдродження", що базується в яхт-клубі "Стугна" міста Українки. Пірс є складовою частиною сайту "СТУГНА: яхтинг в Україні".

Якщо Ви не байдужі до справді граціозних силуетів довгокільових яхт; якщо для Вас такі слова як "Фолькбот", "R5,5", "Л6", "Л100" - значно більше, ніж просто назви яхт, що відходять в історію; якщо Вам важко дивитись на елегантні корпуси "Драконів", що пропадають на задворках яхт-клубів - Ви наш однодумець.

На цьому пірсі можна ознайомитись з історією відродження старого корпуса "Дракона" у повноцінну крейсерсько-перегонову яхту, та хронологією її перших 6-ти навігацій, за які пройдено більше 7000 морських миль лише дальніх морських походів (без врахування пробігу в гонках та походах у межах нашого Канівського водосховища). Яхта регулярно приймала (і приймає) участь у регатах різної складності, неодноразово ставала їх призером і аналіз її перегонових характеристик також входить у плани наших публікацій.

  Коротко про розділи цього пірсу (кнопки-фотографії ліворуч - це також посилання на відповідні розділи):
 • Розділ "Наш екіпаж" - про тих, хто в різні роки входив до складу команди "Відродження".
 • Розділ "Побудова яхти" - для тих, кому цікаво, що та як саме було зроблено з "Драконом" у процесі реставраціі та перебудови у крейсерську яхту.
 • Розділ "Історія: рік 1997-й" - перша навігація яхти, перемога у "Кубку Великого Дніпра" та "Кубку Сірка" (в класі півтонників), перший вихід в море, перші висновки щодо ходових якостей новоствореного крейсера.
 • Розділ "Історія: рік 1998-й" - участь у на рідкість бурхливому "Кубку Сірка", перший закордонний морський похід яхти Одеса-Стамбул-Одеса.
 • Розділ "Історія: рік 1999-й" - перша модернізація яхти, участь у "Кубку Великого Дніпра" та "Кубку Сірка" та в Чемпіонаті України.
 • Розділ "Історія: рік 2000-й" - "Київський Вітрильний тиждень", черговий "Кубок Сірка" з виходом на Крим, гонки в Севастополі, Балаклава, мис Сарич...
 • Розділ "Історія: рік 2001-й" - друга модернізація яхти, "Кубок Великого Дніпра", другий закордонний похід Очаків-Стамбул-Гемлик (південний берег Мармурового моря)-Стамбул-Очаків...
 • Розділ "Історія: рік 2002-й" - навігація лише розпочалась. Далі буде...
 • Розділ "Майбутня історія" - сторінка, зарезервована для розповіді про майбутні походи та гонки (плани у нашого екіпажа завше наполеонівські).

Для відгуків, запитань та критики прошу використовувати E-Mail.
Особливо вдячний буду за надіслані враження від своїх яхт власників перебудованих "Драконів".

(с) Copyright since 2002 by "Bogdan design".