| Регистрация
Леди и джентльмены! Вы на сайте «СТУГНА - Яхтинг в Украине» Всё о яхт-клубах Украины, расписаниях регат, положениях о соревнованиях, отчёты, прогнозы погоды в яхтенных центрах Украины, полезные документы, учебные материалы, проекты яхт и рекомендации по постройке, описание мировых яхтенных событий, масса полезных яхтсмену ссылок, немного юмора, регулярные статьи яхтенной тематики.
Расскажи друзьям! soc soc soc
iconОПРОС
Какие яхты вам больше нравятся
Парусные
Моторные
Парусно-моторные
Катамараны

iconАРХИВ
Июнь 2024 (16)
Май 2024 (9)
Апрель 2024 (5)
Март 2024 (3)
Февраль 2024 (10)
Январь 2024 (17)
08ноября
Рубрика: Публикации
Автор: belokurov

Робота в Ізраїлі

Комментариев: 0
Просмотров: 1219

Робота в Ізраїлі

Сьогодні, багато наших співвітчизників, в пошуках кращого життя прагнуть виїхати за кордон. І Правильно, адже наша країна випускає тисячі висококласних фахівців щороку. Через це, сьогодні ринок праці в Україні перенасичений. Єдиним виходом залишається поїздка за кордон. Багато співвітчизників вибирають південні країни, зокрема для хороших інженерів робота в Ізраїлі завжди знайдеться.

Загальні відомості

Чому серед безлічі країн, співвітчизники вибирають саме Ізраїль? Все просто - це найкраща країна для роботи! Чому?

  1. Невисока складність оформлення документів;
  2. Можливість швидко влаштуватись на роботу;
  3. Можливість легального влаштування;
  4. Зарплатний рівень вищий за український в кілька десятків разів.
  5. Широка прошарок іммігрантів.

Розглянемо докладніше

Чи добре працювати?

Робота в Ізраїлі - це можливість не тільки добре заробляти, але і жити в комфортних умовах за помірні гроші. Рівень життя, як і російсько-українська прошарок, в великих містах, становить майже 35%, що дозволить легше долати культурний і мовний бар'єри.

Що потрібно

Щоб отримати роботу в Ізраїлі, потрібно оформити заявку на сайті компанії "Globus 2003". Після цього за Вами закріплюється персональний менеджер, з яким Ви складаєте трудовий договір.

Це дозволить отримати офіційне працевлаштування, завдяки йому на виїзді з країни не виникне проблем з оподаткуванням.

Робота в ІзраїліРобота в Ізраїлі

Час оформлення повного пакету документів - ледь досягає 4-х тижнів. А якщо трохи постаратись , то можна оформитися і швидше. Виїхати працювати, можна вже через 6-8 тижнів, після отримання запиту від роботодавця.

Скільки можна заробити

Середньостатистична зарплата, на яку може розраховувати іммігрант, звичайно трохи нижче, ніж аналогічна для жителя країни. Але навіть в цьому випадку, багато хто вирішує отримати трудове місце в Ізраїлі можуть розраховувати на 10-12 тисяч шенкелів. Багато це чи мало?

Розглянемо - середня вартість оренди квартири - 1-1,5 тисяч шенкелів на місяць. Ще стільки ж піде на гарне харчування.

Сухий залишок - 6-8 тисяч шенкелів. При курсі шенкеля 1 до 8 по українській гривні, виходять зарплати в розмірі 2-3 тисяч доларів для фахівців середньої ланки.

Підсумок

Сьогодні робота в Ізраїлі - це можливість отримати свою дорогу до хорошого життя. При дотриманні умов трудового договору та своєчасному продовження візи, вже через 3-5 років можна отримати види на громадянство в цій країні, і асимілювавшись там, залишитися назавжди.

iconКОММЕНТАРИИ

Запомнить меня