| Регистрация
Леди и джентльмены! Вы на сайте «СТУГНА - Яхтинг в Украине» Всё о яхт-клубах Украины, расписаниях регат, положениях о соревнованиях, отчёты, прогнозы погоды в яхтенных центрах Украины, полезные документы, учебные материалы, проекты яхт и рекомендации по постройке, описание мировых яхтенных событий, масса полезных яхтсмену ссылок, немного юмора, регулярные статьи яхтенной тематики.
Расскажи друзьям! soc soc soc
iconОПРОС
Какие яхты вам больше нравятся
Парусные
Моторные
Парусно-моторные
Катамараны

iconАРХИВ
Июнь 2024 (16)
Май 2024 (9)
Апрель 2024 (5)
Март 2024 (3)
Февраль 2024 (10)
Январь 2024 (17)
02марта
Рубрика: Публикации
Автор: belokurov

Роздуми організованої людини: як вибрати діловий щоденник

Комментариев: 0
Просмотров: 1175

Роздуми організованої людини: як вибрати діловий щоденникРоздуми організованої людини: як вибрати діловий щоденник

Дійсність постійно вносить корективи в наше життя. Іноді підкидає неприємні сюрпризи. Ось недавно помітив за собою, що став більше забувати. Занадто багато різних дрібниць потрібно пам'ятати, дуже багато чому треба приділити увагу. На жаль, не завжди вдається навіть виділити пріоритети - що робити, людям властиво і забувати, і помилятися, як не гірко це визнавати. А бізнес і управлінська діяльність не прощають ні забудькуватості, ні безсистемності. Довелося пошукати вихід із ситуації. Як і в більшості випадків, рішення проблеми буквально лежало на поверхні - я купив і почав вести невеликий щоденник-органайзер формату А6. Просто став вносити в нього позначки про найважливіші майбутні події та зустрічі. Можу запевнити - планувати і вести справи стало в рази легше, а хаос на багатьох ділянках роботи перетворився в бажаний порядок. Хочу поділитися думками, як же вибрати правильний і найзручніший для вас щоденник.

Яким повинен бути діловий щоденник

Напевно, перше рішення, яке ми приймаємо перед тим, як обрати щоденник - його розмір. Хоча ні, багато жінок зі мною не погодяться - спочатку потрібно вибрати колір і орнамент на обкладинці щоденника по фен шуй, або під колір улюбленого сукні. Але так як суконь у мене не виявилося, спочатку я визначився з розміром - щоденник формату А6 ідеально вліз в мою барсетку. Але якщо ви плануєте робити на сторінках вашого паперового органайзера багато записів, кращим варіантом буде щоденник формату А5 або навіть А4.

Наступне питання, яке я вирішував для себе - яким повинен бути щоденник в плані інформаційного наповнення:

  1. Мені іноді доводиться поїздити по Україні в інтересах бізнесу, тому дуже корисні карти доріг.

  2. Коли спілкуюся з друзями за кордоном, іноді користуюся таблицею перерахунку метричних систем - у них там прийнято вимірювати відстань в милях, замість звичних для нас кілометрів.

  3. При покупці спортивного екіпірування, повсякденного одягу і взуття через інтернет - магазини користуюся відповідними таблицями розмірів, інакше міг би і помилитися при виборі.

Також варто звернути увагу на колір паперу, що використовується для сторінок органайзера - він може бути білим або ніжно - кремовим.

Який щоденник краще: вибирайте відповідно до своїх потреб

Який щоденник краще - вибирайте самі, на сторінках каталогів в інтернет магазинах в основному присутній детальний опис товару. У відповідь на питання «де купити хороший щоденник?» можу сміливо порадити інтернет-магазин «Палей». Я купую щоденники саме там, мені подобається пристойний вибір в каталозі, швидке й просте оформлення покупки, оперативність доставки, стабільно високу якість паперових органайзерів, та й ціна нижче, ніж у багатьох конкурентів.

Сподіваюся, мої роздуми хоч трохи допоможуть вам визначитися з питанням, як вибрати щоденник, найзручніший саме для вас. Бажаю успіхів в особистому житті, на роботі, і ніколи не забувати нічого важливого, користуючись зручним і правильним щоденником.

iconКОММЕНТАРИИ

Запомнить меня