| Регистрация
Леди и джентльмены! Вы на сайте «СТУГНА - Яхтинг в Украине» Всё о яхт-клубах Украины, расписаниях регат, положениях о соревнованиях, отчёты, прогнозы погоды в яхтенных центрах Украины, полезные документы, учебные материалы, проекты яхт и рекомендации по постройке, описание мировых яхтенных событий, масса полезных яхтсмену ссылок, немного юмора, регулярные статьи яхтенной тематики.
Расскажи друзьям! soc soc soc
iconОПРОС
Какие яхты вам больше нравятся
Парусные
Моторные
Парусно-моторные
Катамараны

iconАРХИВ
Июль 2024 (18)
Июнь 2024 (14)
Май 2024 (8)
Апрель 2024 (5)
Март 2024 (3)
Февраль 2024 (10)
24апреля
Рубрика: Публикации
Автор: belokurov

Спальний мішок

Комментариев: 0
Просмотров: 1319

Спальний мішок

Якщо ви прихильник автивного відпочинку і як тільки потепліє вас тягне на пригоди, тоді ця стаття буде корисною для вас у виборі спального мішка, який необхідний для ночівлі серед дикої природи.

У цій статті ми визначимо усі плюси та мінуси туристичного спального мішка, поговоримо про його призначення та функціональність і допоможемо вам визначитись із тим варіантом, який найбільше підійде для ваших потреб.

Спальний мішокСпальний мішок

Отож, якщо частіше всього спальник потрібен вам для ночівлі на рибалці чи полюванні, або ж кемпінгу чи таборуванні – то у такому випадку не варто звертати увагу на габаритність та вагу спальника, адже вам не скоріш за все не доведеться нести його на плечах (як це відбувається у туристичному поході). Тому в першу чергу звертайте увагу на якість використаних матеріалів та наповнювач. Як правило, для пошиття спальних мішків використовують матеріал: нейлон або ж поліестер, хоч це і синтетичні матеріали, проте, вони міцні на розрив, легкі, компактні та швидко сохнуть, тому ідеально підходять для пошиття такого туристичного аксесуару. Хорошими варіантами спальних мішків є спальники від українського виробника Terra Incognita, детальніше кожну модель ви можете розглянути тут: terraincognita.com.ua. Спальні мішки від цього виробника, як правило виготовлені із таких синметичних матеріалів як: Nylon 66 TACTEL® RS, W/R, CIRE (зовнішнійматеріал) та 290T Micro Polyester (внутрішній матеріал). Також виробник використовує такий наповнювач як: HollowCore (із різною щільністю, залежно від температирних показників і сезонності спального мішка). Рекомендуємо вам звернути увагу на такі моделі спальних мішків:

  • Спальник Terra Incognita Asleep 200/300/400
  • Спальник Terra Incognita Campo 200/300
  • Спальник Terra Incognita Compact 700/1000/1400
  • Спальник Terra Incognita Junior 200/300
  • Спальник Terra Incognita Siesta 100/200/300/400
  • Спальник Terra Incognita Termic 900/1200

Туристичний спальник TerraIncognita із серії Asleep та Campo – це бюджетніший варіант, який дещо габаритний та важкий, проте доволі теплий. Серія спальних мішків Junior призначена для ітей та підлітків, вони коротші та вужчі. Серія Siesta вважається універсальним варіантом по співвідношеню ціни/якості, Compact дещо дорожчі, проте, дуже компакті і мають хороший температурний режим.Termic– це серія спальних мішків, які виголовлені із синтетичного наповнювача Primaloft, який найбільш наближений до пуху, тому даний варіант спального мішка є найдорожчим в лінійці туристичних спальних мішків, проте найкращим варіантом по характеристиках.

Перш ніж обирати спальний мішок, визначте, в яку пору року ви його частіше всього будете використовувати, а також, для якого типу мандрівок він вам потрібен. Детально ознайомтесь із доглядом за туристичним спальним мішком, адже, така річ доволі делікатна, її потрібно прати при температурі 30 градусів і сушити природним способом і ні в якому разі не на батареї!

Якщо у вас виникли труднощі при виборі спальника, рекомендуємо звернутись у магазин туристичного спорядження Terra Incognita, написавши їм на сторінку у Facebook, або ж зателефонувавши за цими номерами: +38 098 62 555 74 , +38 093 62 555 74, де ви отримаєте якісну консультацією і підберете саме той ідеальний варіант спальника, яка не підведе у диких умовах!

Незабутніх вам мандрівок і пригод!

iconКОММЕНТАРИИ

Запомнить меня