| Регистрация
Леди и джентльмены! Вы на сайте «СТУГНА - Яхтинг в Украине» Всё о яхт-клубах Украины, расписаниях регат, положениях о соревнованиях, отчёты, прогнозы погоды в яхтенных центрах Украины, полезные документы, учебные материалы, проекты яхт и рекомендации по постройке, описание мировых яхтенных событий, масса полезных яхтсмену ссылок, немного юмора, регулярные статьи яхтенной тематики.
Расскажи друзьям! soc soc soc
iconОПРОС
Какие яхты вам больше нравятся
Парусные
Моторные
Парусно-моторные
Катамараны

iconАРХИВ
Июль 2024 (13)
Июнь 2024 (14)
Май 2024 (9)
Апрель 2024 (5)
Март 2024 (3)
Февраль 2024 (10)
26июня
Рубрика: Публикации
Автор: belokurov

"Княжа варта": ми знаємо, як захистити людей та все, що вони цінують!

Комментариев: 0
Просмотров: 1461

Що для людини є цінністю? У кожного відповідь своя – діти, здоров’я, машина, майно, кар’єра. Та кожна з перелічених цінностей потребує особливої турботи. Вам здається, що для того, аби не втратити перераховані цінності, досить встановити надійні замки та броньовані двері – і все: ваш дім – ваша фортеця. Змушені вас розчарувати. Злодії постійно вдосконалюють свої навички і будь-який замок для них є тимчасовою перешкодою.

Однак такі послуги, як відеоспостереження, GPS-моніторинг, система збереження авто допоможуть розкрити будь-які злочини й повернути вам ваше майно.

А можливо, вам навіть не від злодіїв слід оберігати те, що ви вважаєте найдорожчим. Наприклад, ви наймаєте няню, бо вам необхідно періодично залишати дитину вдома і йти на роботу. Чи маєте ви гарантію, що з дитиною обходяться так, як вона того заслуговує? Ми не можемо вирішити для вас кадрові питання, але готові створити всі умови для того, щоб ви вчасно одержували інформацію про все, що відбувається вдома.

Як убезпечити від будь-яких небезпек своє майно?

Компанія "Княжа варта",виходячи зі свого майже 20-річного досвіду роботи, пропонує простий вихід:

  • Встановлення камер відеоспостереження в житлі, офісах, на складах та в інших приміщеннях, що потребують особливо пильного контролю;
  • Забезпечення GPS-моніторингу за пересуванням автотранспорту;
  • Фізична охорона людей та об’єктів.

"Княжа варта" – один з лідерів на ринку охоронних послуг. Наші співробітники мають чималий досвід роботи, володіють передовими технологіями, що забезпечать вам контроль за важливими для вас об’єктами. До ваших послуг – новітні супутники ГЛОНАСС/GPS, а також мобільні (GSM). Ми застосовуємо практичні датчики – руху, відкриття та закриття дверей тощо. Це дозволить максимально швидко реагувати на будь-які виклики.

Важливо, що всі співробітники проходять різноманітні випробування – як щодо фізичного стану, так і щодо порядності. Представники відділу фізичної охорони мають право на носіння зброї. Якщо ви укладаєте угоду з "Княжою вартою", то не просто сплачуєте за послуги охорони – ви вкладаєте кошти у власний спокій.

Та головна наша перевага – співробітництво з багатьма установами, які відповідальні за екстрене реагування. У випадку необхідності разом з нашим и екіпажами, які прибувають на місце надзвичайної ситуації протягом 5-7 хвилин, приїдуть і поліцейські патрулі, і пожежники, й представники партнерських охоронних служб.

На доказ нашої високої кваліфікації наведемо такі дані:

  • Ми працюємо майже 20 років і за цей час кількість наших клієнтів досягла понад 10 тисяч осіб, серед яких є юридичні фірми та приватні особи;
  • Постійний контроль за роботою здійснюється завдяки трьом центрам безпеки;
  • Виїзд на об’єкти цілодобово й без вихідних;
  • Наша структура передбачає, що щодня на роботу виходитимуть понад 400 співробітників. А разом з партнерськими службами контроль за безпекою та швидке реагування вам гарантують більше 1000 екіпажів!

Що входить до комплексу охоронних послуг від компанії " Княжа варта"?

Насамперед, ми гарантуємо індивідуальний підхід. Ми вивчимо особливості об’єкту, потенційні джерела небезпеки – і надамо рекомендації щодо забезпечення охорони, виходячи зі свого багаторічного досвіду. Ми передбачимо те, про що наші клієнти навіть не замислювалися!

Спроектована нами система захисту буде надзвичайно ефективною.

Якщо ж все-таки у вас викрали, наприклад, авто – воно швидко повернеться, ми маємо свої способи відбити злодюжкам охоту псувати людям спокійне життя.

Вартість наших послуг доступна для кожного, в абонентську плату включені виклики, зокрема й помилкові.

А головне – ми пропонуємо й альтернативне використання технологій, які застосовуємо в роботі. Так, власники транспортних компаній обов’язково оцінять GPS-моніторинг, що дозволить контролювати рух автотранспорту за заданим маршрутом. Ми пропонуємо також логістичні та телематичні системи тощо.

Звертайтеся до наших менеджерів для більш детального інформування!

iconКОММЕНТАРИИ

Запомнить меня